نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: خراب کاری ها و مهندسی های مکانیکی

Threaded View

صاحب سایت
    یه بنده خدایی آمد که در خدمتش باشیم بعد این محافظ طبقش خیلی در محیط بیرونی خودش خوردگی داشت و ساییده شده بود......

به طرف گفتیم برادر چرا محافظ طبقت اینقدر مجعد و موج دار و ساییده شده چی کارش کردی مگه ؟؟ حتی نقاطی از محافظ که پشت قامه بود هم دارای خوردگی و ساییدگی بود گفتین اقا جان این جا رو دیگه چی کارش کردی پشت قامه رو چچوری کوبوندی تو سنگ و صخرات ؟ قامه اصلا نمی زاره که اون قسمت به سنگ و زمین و این ها برخورد داشته باشه که ؟؟

بعد گفت این محافظ طبق نبوده

گفتیم چی بوده پس گفت همون طبق 3 بوده دندونه هاش رو با دستگاه تراش تراشیدم که بدون دندونه بشه............

ما هم ............... به ترتیب در درون خود به این شکل های مختلف الجهت در امدیم

اول به طرف گفتیم قبل از این که از شما برادر سوال کنم که دلیلت برای این کار چی بوده یه لیوان اب به من بده که من به اعصابم مسلط باشم نزنم اینجا ناکارت کنم کار دست خودم بدم

بعدش با آرامش خیلی آروم و آهسته و شمرده شمرده به من بگو دلیلت برا این کار چی بوده .......

فرمودند که : خب محافظ طبق می خواستم که دیدم گرونه دستگاه تراش هم توی کارگاه بوده دم دست گفتم دندونه های همین طبق 3 رو بتراشیم که بشه محافظ طبق...........
    عرض کردیم که :با وجود این هوش و استعداد سرشار....برادر من پیشنهاداتی به شما دارم که اگر به اونها جامعه عمل بپوشانید حتما خود Elon Musk میاد ایران دم در خونتون برای همکاری تو شرکت Tesla و Space X از شما دعوت به همکاری می کنه باور کن اقا جان...........

خب اره هم اگر دم دست بود تو اون کارگاه چرا شما تنه خود را از وسط به دو نیم نکردی ؟؟؟

اینجوری تنه ات هم سبک تر میشه و هم تمیز کردن داخل لوله های تنه هم راحت تر می تونی شستشو بدی

یا اگر بتونی پوسته دوشاخت رو اره کنی یک کمی بین اش باز بشه هوا اون تو می چرخه و هوای داخلش عوض میشه

نعلی دوشاخ رو هم اگر کلا اره کنید بزارید کنار هم خیلی دوشاخ شیک تر میشه شبیه دوشاخ های معکوس بدون نعلی می شه

(لینک دوشاخ های معکوس)

هم زیر کاسه نمد ها رو هم دست رسی راحت و اسان پیدا می کنید که بتونید اون زیر رو هم تمیز کاری کنید

بعد یکی از پیچ های نگه دارنده سینی این شخص شادروان هم افتاده بوده و طرف اینجوری با مهره اون رو جایگزین کرده بوده

و به ایشان عرض کردیم که خب برادر ان وقت شما چجوری روی طبق 1 می ری ؟
    فرمود که نمی رم خب ؟

گفتم که شما طبق 3 رو که اونجوری گند زدی توش طبق 1 هم این جوری اون وقت فقط با طبق 2 هستی مشکلی نداری ؟

فرمود که :

گفتم خدمت ایشان من واقعا به درجه خلاصی و اخلاص مغزی و روح و روان شما قبطه می خورم واقعا من اگر درجه خلاصی و اخلاص مغزم اندازه شما بود به قران مجید الان چهره ام 20 سال جوان تر به نظر می رسید

و این رو هم به شما جوانان عزیز بگویم که اگر همه آحاد ملت در همه عرصه های صنعتی و اقتصادی به همین منوال شاد مغز و راحت روان و مخلص باشند به دا قسم عامریکا هم هیچ غلطی نمی تواند بکند

ویرایش توسط SABER_MTB : 27th June 2020 در ساعت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)