نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: الا کلنگ شکسته باز آید به کنعان غم مخور

صاحب سایت

الا کلنگ شکسته باز آید به کنعان غم مخور

یه رفیق داریم توی ترکیه زندگی می کنه یعنی خودش اونجاییه..........ایرانی نیست اصلا.............

چند وقت پیش این عکس رو فرستاده بود که اقا بد بخت شدم.................

که آقا تنه ام شکست..........................وا مصیبتا.............................

گفتیم بهش بابا عمو...................شما که اونجا تو ترکیه مثل ما بد بخت نیستین که اون الا کلنگ تنه ات شکسته اولا می تونی از اروپا سفارش بدی............میارن برات .............

بعد هم بهش گفتم ببین...............

اون دوشاخی که تو داری تو ایران اخرین بار سال 2010 اصلا دیده شده.......................... 11 سال پیش......................... از 11 سال پیش تو مملکت ما کسی جرعت نکرده از اون مدل دوشاخ اصلا بخره .................Manitou Dorado...............

بعد تو ترمز هات اخرین باری که دیده شده تو ایران سال 2014 بوده ...............یا نهایتا 2015 اک بندش امده تو ایران...............Hope V4

طبق Race Face Chester ...............

اون هم تازه با سینی Atlas..........................

باقی لوازم و قطعاتت هم که ولش کن دیگه...........طوقه Stans...................کرپی سر خود Hope...................لوله زین KS.........................

برو بابا خدا رو شکر کن بابا اون ها رو می تونین بخرین بابا این هاییکه رو چرخت هست و ایران شده آرزو...............................شده آمال........................شده توهم......................

برو بابا برو خدات هم شاکر باش.................

بعد می گفت نه................تو خبر نداری تو ترکیه حاجی تورم شده همه چی از سال 2018 شده 2.5 برابر..............................دیگه نمی تونیم بخریم.......................دیگه بد بخت شدیم................

رفتم دیدیم راست می گه..............یه مقایسة ای زدیم از سال 2017 رو لیر ترک به USD

تا الان......................

گفتیم ببین.........................اون موقعی که لیر شما بوده به USD بوده 3.6 ریال پهن ما هم بوده 3.7 حدودا ....................مال شما الان شده 8.6 مال ما شده 28 می فهمی ................................؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد رفته بود رو گوگل نگاه کرده بود می گفت نه چرا دروغ می گی .....................

مال شما ثابت بوده که تغییر نکرده که......................بوده 42000 الان هم همونه که

بعد من حال و روزم این شکلی شد.............

احساس کردم اگر بخوام به این توضیح بدم که چرا تو گوگل زده 42000 انوع و اقسام مغز درد و سکته ناقص مغزی و میگرن و اسکیزوفرنی و راشیتیسم و اسکیزوفرنی و برخی بیماری های روحی روانی دیگه رو با هم می گیریم............اینه که از توضیح دادنش بهش بی خیال شدم...........

فقط بهش گفتم اونی که می بینی نوشته رو فقط بانک مرکزی می ده....................

بعد می گفت خب تو چرا نمی ری بگیری.................

گفتم من اتصالاتم ضعیفه..................

بعد بنده خدا خیال می کرد منظورم اتصال اینترنتی به بانکه ...................گفتم نه..................از اون اتصالات نه..............

از این اتصالات.................

گفتم ببین .................ما آستین هامون یه دونه فوقش دکمه داشته باشه تازه اگر داشته باشه......................ببین این ها آستین هاشون چند تا دکمه داره.......................

اینه که ما اتصاالتمون ضعیفه .................ولی مال بعضی ها قویه...............از اون 42000 اییها بهشون می دن......................

خلاصه این هر چی بهش گفتم که تو مملکت ما از 2017 تا الان 10 برابر شده همه چی اصلا باورش نمی شد و تو کتش نمی رفت و هی می گفت پس چرا تو گوگل ثابت نشون می ده........؟؟؟

من هم که خودم به اندازه کفایت سر درد و درد سر دارم گفتم بهش اگر دوست داشتی واقعا بدونی و بفهمی.....................کافیه بیایی 5 سال اینجا خودت زندگی کنی قشنگ همه رو رو متلفت می شی..................و دچار التفات می شی عمیقاً و شدیداً..............

و بعد که بر گشتی مملکت خودتون و تو عرض 4 سال همه چی شد 2.5 برابر دیگه اون موقع خدا رو شکر می کنی و سجده شکر به جایی می آری به جای نق زدن و قر قر کردن................و خواهی دونست که 2.5 برابر انچنان هم بد نیست.................................
    ویرایش توسط SABER_MTB : 24th September 2021 در ساعت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)