صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: جامعة البشریة

صاحب سایت

گردش ایام

یه فیلمی بود سال 2007 اکران شد به نام Idiocracy به معنای حکومت ابله ها و الاغ ها و بی شعوران بر جامعة............

و توش نمایش می داد که ادم های کودن ابله گوزو بی سواد که امدن مَناسِب سیاسی رو اِشغال کردن و چی بر سر دنیا آوردن..................

فیلم یک فیلم کُمدی بود.......................ولی الان به نظر من بدل شده به ( مستند ) و داستان اون فیلم سال 2505 رو نشون می داد منتهی خیلی خیلی زودتر از اون چیزی که فکرشو می کردن فیلم نامه نویسان اون فیلم رسیدیم به اون وضعیت

ولی هفتصد هشتصد سال پیش هم ادم هایی بودن در مملکت ما که این وضعیت رو پیش بینی کرده بودن و فرموده بودن در اشعارشون که :

و پیش گویی نکرده بودن بلکه پیش بینی کرده بودن چون که بار ها و بار ها این حرکت تَکرار شونده و سیر سینوسی بالا و پایین شدن دستگاه های سیاسی و حکومت ها و دولت ها رو دیده بودن و این چرخه رو شناخته بودن..................

ویرایش توسط SABER_MTB : 28th February 2024 در ساعت

صاحب سایت
    من خدا به سر شواهد تو شب های برره که می رفتن مانور و جنگ با دوژمن فرضی بر می گشتن لت و پار می شدن فکر می کردم اون شوخیه و کمدیه..................
    نگو شوخی بود حاجی و کمدی بود ................

حکومتی که ما 8 سال خشتک خودمونو کشیدیم به سرمون که در مقابلش فقط از خودمون دفاع کنیم.........240 هزار تا تلفات دادیم + مملکتمون نابود شد این ها تو 42 روز با 196 تا تلفات تموم کردن کارشو.................

تازه این آمار امسال یعنی 1403 هنوز تکمیل نیست چون خیلی ها تو بیمارستان ها و تو کُما منتظر اند که تونل باز شه و از این دیر فنا در گذر اند............و اضافه شن به این آمار......

من هر موقع به این فکر میکنم که آمریکا چرا به ایران حمله نمی کنه به این نتیجه می رسم که مرض داره مگه ؟؟؟ هزنیه مالی و مادی و سیاسی برا خودش بتراشه ؟ وقتی ما خودمون به خودمون حمله می کنیم............

نکته جالبش این جاست که 98 که بنزین رو گرون کردن تو آبان و حزب الهی ها آمدن گفتن چرا تو شب عید ما گرون کردین ؟؟؟ کلا این ها مشکلشون اعتقاداتشونه که خودشون هم اصلا نمی دونن اعتقاداتشون چیه و خودشون هم به اعتقادات خودشون باور ندارند کاری نداریم
    نمی گفتن چرا گرون کردی می گفتن چرا شب عید ما گرون کردی.......* ما شب های قدر برا شفای همه 72 ملت دعا می کردیم به جان یاسر عرفات.......

نوروز بعدش یعنی نوروز 99 آمار تلفات سفر ها تقریبا نصف شده بود ( 41.6 % کاهش ) یعنی این ملت همون بنزین براشون گرون تر باشه..............به نفع خود الاغشونه................حالیشون نیست.............* نه که این که حکومت دلسوزشونه و از رو دل سوزی پدرانه تنبیه دلسوزانه میزنه دهنشونو سرویس می کنه ها نه

ولی به صورت نا خود آگاه همین نظام حاکمیتی برا عده زیادی از این ملت هنوز مناسبه و هر وقت این درصد خیلی کاهش پیدا کنه .............و آحاد ملت درک و فهم و شعورشون از حاکمیتشون بزنه بالا تر اون موقع طبیعتاً و خود به خود تغییر ساختار اتفاق می افته..........

ولی البته حکومت ها همیشه سعی میکنن که به ملت تحت حکومت خودشون این اجازه رو و این امکان رو ندن که شعورو فهم و درکشون بیاد بالا.......و این رو از سنین پایین شروع می کنن

من هم که می بینی فحش می دم از جانب آدم هایی که این و سط دارند له می شن می فحشم................وگرنه گوسفند چوپون می خاد............

فقط چی کار بلند اند این ( اُمت ) بکنن ؟؟

فقط بلند اند حروم کنن

عمر..............وقت ................اعصاب................روان ...............بنزین...................سرم ایه .................فرصتها............نخبه ها..............منابع مالی ............منابع انسانی ......منابع مادی..........
    ویرایش توسط SABER_MTB : 4th April 2024 در ساعت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)