تو این مقاله سعی می کنم در مورد برخی لوازم تقلبی که میشه و می تونم مطالبی رو بنویسم

و یادتون باشد که بنده در مورد تمامی و همه لوازم های تقلبی متاسفانه نمی تونم بنویسم و خلاصه مطلبی در سایت خودم قرار بدم چرا ؟؟؟

چون صاحبان بعضی شرکت ها خب ما رو می شناسند................و نه هم این که اصلا من با اون ها کار می کنم خدا رو شکر با تمامی شرکت ها و وارد کننده هایی که لوازم تقلبی وارد می کنند و ما رو اَبله و الاغ فرض می کرده اند کات کردیم و دیگه مراوده مالی و تجاری و کاسبی نداریم با اون دسته از شرکت ها و تاجران عزیز............

ولی از اون جایی که این ها ادمهای ناجور ی اند بالاخره می تونن آسیب هایی به خودم و اموال من برسونند..........

اینه که من مجبورم جانب احتیاط رو رعایت کنم و راجع به همه لوازم و قعطات تقلبی که در بازار ایران وارد میشه متاسفانه مطلبی نمی تونم بنویسم

ولی تا جایی که میشه تا جایی که و لوازم های که می تونم و می دونم کسی در قبال اونها آسیبی به من نمی تونه وارد کنه و برای کسی شاید مهم نباشه.................سعی می کنم وقت بزارم و مطالبی رو بنویسم تا چیز هایی که تو پاچه خودم رفته و تو پاچه دوستانم رفته رو حد اقل جلو گیری کنیم از این که تو پاچه دیگران بره..............

و پول دیگران حداقل حرام نشه و شاید دو نفر با خوندن انی مطالب از دادن پول خودشون به یه سری لاشخوران و مفت خوار ها اجتناب کنند.............

که همون دو نفر هم این مطالب رو بخونندو آگاه بشن ثواب دنیوی و اُخرویش برای من کافیه............