نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: خطوات

صاحب سایت

خطوات

می دونی حاجی سیاسیون عالم چه جمعی و چه فردی یعنی چه در غالب سیاست مداران حاکمیتی باشند و چه در غالب ادم هایی که ذهن و فکر و خلاصه نیت شون اون جوریه یعنی حال می کنن که بر دیگران مسلت باشند..........

وقتی می خان که یه حقی رو از شما بگیرند می دونی چی کار می کنن ؟

از یه روشی استفاده می کنن که بعضی ها بهش می گن روش شیب ملایم............... من بهش می گم روش ( خطواتی )

یعنی اگر یه بلایی بخان سرت بیارند و یه چیزی رو بخان از چنگت در ارن و بخان شما رو از یه حقی که داری محرومت کنن....................

نمی ان یهویی بزارند وسط کاسه ات که آقو از فردا فلانه که.............

اول یه بهانه جور می کنن......یعنی بهتره که بگم یه بهانه می سازند....خودشون... یعنی یه بهانه ایی طراحی می کنن....که دقیقا با حق هایی که می خان از شما صلب کنن همخوانی داشته باشه ..........یعنی بتونن به توسط اون بهانه ها حق هایی که می خان رو از شما بگیرند ........یه کاری می کنن که برای انجام یه سری محدودیت ها و ومسائل بگن اقا این به خاطر اینه که الان یه شرایط خاصه بحرانیه..............الان یه مدت موقت می خاییم یه سری مسائل رو مجبوریم .....که انجام بدیم.................

بعدش که .........این شرایط بحرانی رفت شد ما این محدودیت ها رو رفع می کنیم و می تونین به حالت عادی بر گردید...............

مثل یه باری که می خواستن ما رو از یه سایتی بندازند بیرون اول امدن دست رسی ما رو به کنترل پنل اون سایت بستن..................گفتن ما به خاطر خودت گفتیم راحت تر باشی زیاد دیگه در گیر مسائل مدیریتی نباشی ...............و آزادی عمل بیشتری داشته باشی.........

حالا فعلا یه مدتی شما از قسمت کنترل پنل بیرون باش.........ما یه سری تغییرات می خاییم بدیم بعدا که تغییرات رو انجام دادیم بعدش هر موقع شما خواستی می توین بر گردی مشکلی ندراه که برادر من ................

منتهی غافل از این که.....................کسی که نقشه کشیده که فلان کار ها رو بکنه خودش هم این شرایط بحرانی رو بوجود اصلا اورده و به نفعش نیست که شرایط به حالت عادی بر گرده پس هیچ وقت شرایط به حالت عادی بر چی ...............؟؟؟؟

نخواهد گشتن همی ...............بله.................

مثل دکتری یا مکانیکی که می خاد از شما یا ماشین شما پول در اره و کاسبی کنه....................

اگر ...................اگر یه جوری شما رو مداوا و معالجه کنه یا مآشین شما رو یه جوری درست کنه که دیگه شما ردیف شی کامل و یا ماشین شما کلا ردیف شه و مشکلی نداشته باشه................

کاسبی تعطیله.................می فهمی...............................پس به نفع اون یارو ههه که ( مشگل ) حل..................چی نشه...........................و فقط رفع شه بلکه حل نشه...............

و / رفع /...................خیلی فق داره با / حل /................

و در مرحله بعدی هم اون افراد سیّاس و با سیاست چی کار می کنن نقشه خودشون رو مرحله به مرحله به اجرا در میارن یعنی تقسیم می کنن مسیری رو که می خان برن رو به مثلا چند پله و چند مرحله و برا هر مرحله باز یکی ازاین بهانه ها و یکی از این شرایط بحرانی رو بوجود می ارن و یک مرحله از حق ها و حقوق شما رو صلب می کنن و یه مدت می زارند بگذره تا شما عادت کنی .........................

و باز تو اون قضیه ایی که می خواستن ما رو از یه سایت خاصی بیرون بیاندازند دقیقا باز این سیستم رو هم به کار گرفتند................که اول گفتن توی کنترل پنل نباشی برا خودت بهتره اصلا و بعد مرحله مرحله و پله پله ما رو بردن تا کلا تا تعویض پس ورد و ندادن پس ورد به خود ما........................

یک بار هم سال 1387 تو یه مغازه دوچرخه ایی بنده به صورت شریکی با یک نفر کار می کردیم اونجا هم دقیقا با همین منوال و با همین روش ها یواش یواش به ما گفتن شما صلا اینجا چی کاره ایی ؟؟؟؟

اولش خودش طرف به ما گفته بود اقا بیا اینجا با هم شریک می شیم خیلی هم عالو......................

بعد مرحله اول گفت ببین حاجی این جا مغازه مال رفیقمه.................مشتری های ما میان تو حرف نزن باهاشون ........خب ............گفتیم باشه..............

مرحله بعدی گفت اصلا ببین کلا مشتری میاد تو حرف نزن................گفتیم باشه

تو مرحله بعدی هم که می خواستن ما رو از مغازه اخراج کنن ولی روشون نمی شد و بهونه لازم رو هم نداشند چی کار کردن ؟؟؟

امدن یه کاری کردن که من خودم با پای خودم و به خواسته خودم اصلا بگم اقا ما رو به خیر و شما رو به سلامت................... امدن گفتن که شما اصلا جنس برا مشتری های شهرستانت هم می فرستی....................باید به ما درصد بدی !!!!

گفتیم اقا اونها که ربطی به مغازه شما ندارند که..................برا چی بابت اونها من باید به شما درصد بدم ؟؟؟؟

جواب آمد که من نمدونم این رفیقم صاحاب مغازه است اون گفته..................!!!!!

و این هم خودش یه روشه برا خودش که بهش می گن روش / پاس کاری / یعنی چند نفر می شن شما رو هی پاس کاری می کنن اون می گه من نمی دونم اون گفته اون یکی میگه من بی خبرم و بی تقصیرم والله اون یکی میگه من نمی دونم به خدا.................!!!!!!

بعد که عادت کردی و برات عادی شد.............می رن مرحلة بعدی ...................... پله پله تا ملاقات شیطان...................و فکر نکن که این این روش رو انسان اختراع کرده............نه..............این روش از روز ازل بوده......................

از قبل Big Bang بوده...........

خُطُواتْ می دونی چیه ؟؟؟؟ خطوات ترجمش میشه گام ها.............قدم ها............. یعنی همون پله پله.................قدم قدم مرحله مرحله..................

یعنی مثلا اول میان می گن آقا کروناهه............هه..............فعل ا شب ها نیایید بیرون وگرنه جریمه باید پردخت کنید از این شهر به اون شهر هم نرید فعلا.................

فعلا...........................

من شاید زنده نباشم تا 5 سال یا 10 سال دیگه................ولی این فعلا رو شما داشته باش................. الان سال 1400 است که بنده در حال نوشتن این متن ام شما 5 الی 10 سال دیگه بیا بفهم.........................بفهم که ( فعلا ) معنیش چی بوده .....................

ولی خواهیم رسید به مرحله ایی که

مثل خیلی چیز های دیگه که قرار بوده موقتا و ( فعلا ) باشه .............ولی...................

ولی ( فعلا ) اش فرق می کرده با اون ( فعلا ) یی که ما ها تو ذهنمون داریم و فکر می کنیم...............

مثلا

این قرار بوده که فقط روز های که هوا آلوده است اجرا بشه..................سال 1384...................و اونهایی که اون سال ها رو یادشونه خوب به خاطر می ارند که قرار بوده که ( فعلا ) بطور کاملا ( موقت ) این طرح اجرا بشه..............

و خیلی قوانین و طرح های دیگه که خب اگر بخاییم در مورد اون ها صحبت کنیم حاجی گیرینوف از دست ما دلخور می شه..............

و و اون وقت برا رفع کدورت باید بریم با هم چایی بخوریم...........منتهی چایی هاش یه نوع خاصی داره که صاحب نظران این نوع چایی ها خودشون می دونن که برا سلامتی زیاد جالب نیست اون چایی ها..............

نوع این ( فعلا ) ها دقیقا همون نوعی که وقتی یکی می گه اقا کی پس می خایی ازدواج کنی ما می گیم ( فعلا ) حالا در گیر کار و مسائلی هستیم.............

ویرایش توسط SABER_MTB : 17th October 2021 در ساعت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)