صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 11 , از مجموع 11

موضوع: آخر الزمان

صاحب سایت

اندکی امن اگر بود آن روزگار

پیش بینی تو زمینه دوچرخه که زیاد کرده بودیم درست از اب در امده بود مثلا بزرگترینش این که 2015 نوشته بودیم که یه جوری میشه دیگه آدمهای منفرد با سرمایه های کوچیک نمی تونن تو صنف دوچرخه بمونن چرا ؟؟؟ تو پاورقی لینکشو می زارم................

یا در مورد یه سری چیزهای دیگه هم پیش بینی کرده بودیم که مقاله اش رو هم نصفه نبشتم...........تو این ایام کاملش بتونم بکنم دچار میشم به انتشار..............اللخصوص در مورد آشغال های برقی..............همونی هایی که شما ها بهش می گین دوچرخه برقی.............تو اون مقاله توضیح دادم که چرا من بهشون می گم آشغال و زباله............و اگر هم کسی به اونها می گه دوچرخه..............به من ارتباطی ؟؟؟؟؟ چی ؟؟؟ نداره...........

کار نداریم..........یه پیش بینی دیگه کرده بودم سال 1400 که یه عده عقب افتاده ذهنی رفتن یه عقب افتاده مثل خودشونو منتخبیزم کردن.............که پیش بینیم این بود.........

بعد که امروز اینو دیدم................

متوجه شدیم که .............پیش بینیمون دچار شده به وقوع..................

بعدش هم بگم پیش بینی یا پیشگویی فرق داره ها........................پیش گویی یعنی رمال بازی و مسخره بازی..................

پیش بینی یعنی تجمیع نشانه ها..............تحلیل و تفحص استدلالی و عقلی..................و نتیجه گیری که الان که اگر فرمون اینه....................پس مقصد کجاست ؟؟؟؟

توجه می کنی یا نه ؟؟؟

حالا می خام چند تا نشانه دیگه نشون بدم و یه پیش بینی دیگه..................

ببین پلیس کانادا................گفته ای ملت از دزدایی که میان وسایلتونو می دزد اند فیلمشونو نگیرید و پخش نکنید.......................چرا که حریم خصوصیشون اوف میشه.................

گوناه دارند..............

در این یکی خبر..................تو عنگلستان................یه دزده داشته فرار می کرده از دست پلیس................یه آقاهه آمده جفت پاگرفته برا دزده و دزده خورده زمین مجروح شده................

طرف هم خودش پلیس بازنشسته بوده..............اونی که جفت پا گرفته....... دزده رو زده زمین.........

بعد طرف رو که کمک کرده به گرفتن دزده .....رو گرفتن چوب کردن تو معقدش و جریمه اش هم کردن به جرم اسیب زدن به دیگران................................. و دزده رو هم بردن بازداشتگاه یه چند ساعت بعد ولش کردن.....

این یکی خبر مال سوئده..............این پسر مشتَنگولی یه خانم سوئدی رو ربوده و 17 ساعت باهاش یه کار هایی کرده..........و پلیس گرفتتش انداختتش تو زندان ولی بعد که فهمیدن هنوز 18 سالش نشده بوده..................

آزادش کردن و به خاطر اینکه موقع باز داشت اذیت شده بنده خدا و فشار روحی بهش امده آزادش کردن و 97 هزار دلار هم بهش غرامت دادن بابت خدشه دار شدن روحیه اش.........

دو تا خبر دیگه هم می زارم و دیگه بسه................زیاد دارم از این اخبار تا دلتون بخاد ولی باقیش هم مضامینش همینه دیگه....................

یکی دیگه مربوطه به دوباره به سوئد که این مرد سوری................که دزدی کرده و یه خانم رو هم مجروح کرده و بعدش هم باهاش یه کار دیگه کرده ........رو دیپروتش نکردن و اخراجش نکردن از مملکت چرا ؟؟؟؟

چون گفتن این گوناه داره مملکت خودش خطرناکه.......................رحم کنید بهش..................

عادم یاد بیت یکی مونده به آخر این شعر می افته...............

خبر آخر هم آز آلمانه............. که نبشته که میزان جرم و جنایت به کمترین حد خود در 30 سال گذشته در آلمان رسید................

و یه آلمانی هم زیرش کامنت گذاشته که...........اره......

تعاریف جرم رو تو قانون عوض کردن........................بعد می گم جرم و جنایت کم شده......

تعریف و اسم تجاوز رو عوض کردن گذاشتن.....( شرایط اضطراری جنسی...........) یعنی مجرم شرایطش اضطراری بوده.........به لحاظ جنسی تو حالت عادی نبوده.........پس جرمی صورت نگرفته.........

تعریف دزدی رو هم عوض کردن گفتن شرایط اضطراری اقتصادی یعنی طرف دزده تو شرایط اضطراری مالی بوده...........پول نداشته مجبور بوده بنده خدا ................حَرَجی بهش نیست.................

پیش تر هم پلیس ممکلت خدمون گفته بود که برا دزدی های کمتر از 20 میلون تومن..............پرونده تشکیل نمی دیم..............و دزد رو هم زندانی نمی کنیم.................

که حالا عکسشو ایجا نمی زارم...................ولی گذاشته بودم قبلا اونهای که یادشونه......................

من از کل این خبر ها یه چیزی بیشتر نمی فهمم.....................و عقلم یه مطلب رو بیشتر نمی گه بهم......................

اینکه حکومت ها و دولت ها همه جای دنیا.......عامدانه..................... دنبال پایینتر اوردن سطح امنیت...............تو کشور ها اند ..........................ولی برا چی آخه ؟؟؟؟ و وبه چه علت ؟؟؟؟

درمورد علتش منظر و عقیده شخصی خود مرو می گم..................

ببین کشور های که توسعه یافته اند....................یا مثل سگ دونی ما کمی توسعه یافته است نسبه به اطرافش..................

مثلا باز مملکت سگدونی ما نسبت به پاکستان و افغانستان و عراق و ترکمنستان و اینها.....................باز توسعه یافته تره به هر حال................

اروپا و آمرکایی شمالی هم که خب مشخصه..........................

تو این ممالک.......................که سطح فرهنگی ملت ها می ره بالا.....................و سطح آگاهی ملت ها می ره بالا...........................

اولا حکومت ها و و دولت ها دیگه به این راحتی نمی تونن ملت ها رو خر کنن و حق و حقوقشونو بخورند...........و کار حکومت ها سخت تر میشه...........در خوردن مال ملت............

دوما که ..............ملتی که فرهنگشون می ره بالا تر......................سطح و قدرت............ اقتصادیشون هم ایضاً.................دیگه وابسته حکومت هانیستند و برا معاش خودشون.........کمتر نیاز دارند به حاکمیت ها.................و خیلی هاشون هم اصلا کمتر کار می کنن و کمتر مصرف می کنن..............

و این گونه جوامع معمولا سن متوسط ترکیب جمعیتشون هم می ره بالا.............و میانگین سنیشون هم......................
    و سن بالاتر ها دیگه تکاپو ندارند....................

نه خیلی مصرف می کنن..................نه خیی می شه چیز ها جدید رو تپوند بهشون...................به اسم این که جدیده و فلانه و بلوتوثه و تاچ اسکرینه و..........حاجی هوشمنده و.....

اینه که نه زیاد کار می کنن که مالیات بشه ازشون گرفت........ نه زیاد مصرف می کن که بشه بهشون چیز میز تپوند..............

و کلا این جور جوامع...............به درد حکومت ها ...............نمی خورند..............چون نمی تونن از توشون پول در ارن..................

پس چی کار می کنن.....................

همون کاری رو که من سال 1391- 1392 تو فکرش بودم...................

اون سالها پیش بینیهای جمعیتی ایران رو نگاه می کردم می دیدیم که پیش بینی شده بود که جمعیت تا سال 2026/ 2027 یعنی سال های 1405 / 1406 خودمون..... به حول حوش 92-93 میلیون نفر برسه و بر گرده دیگه از اون جا..................

و اون موقع من فکر می کردم که........................تا وقتی کشور دوست و همسایه............در شرق هست در کنار ما.....................عمرنات پتاسیم این حکومت اجازه نمی ده......................جمعیت کاهشی بشه.............

و جمعیت رو می کشونه تا بالای 110 تا....................

همی الانش.................( زمستان 1402 ) آمار رسمی..................فاصله چندای با اون عدد که قبلا پیش بینی شده بود به عنوان حد اکثر....... نداره...................

و این فقط آمار رسمیه............ افرادی که به صورت غیر رسمی و اتباع رو هم اضافه کنیم به این ها به نظر من همین الان بالای 95 تاییم...................

پیش بینی های اصلاح شده هم برای ما و دو کشور همساده شرقیو غربی هم اینو نشون می ده که ما تو حول و حوش دهه 2050 یعنی 1430 حدودا.........به ماکس حدود 100 می رسیم و بر می گردیم ولی من اینچونین فکر نمی کنم.....................و به نظر می رسه که 110 - 115 رو هم خواهیم زد.......................

دولت های کشور های توسعه یافته هم همین منوال و راه رو در پیش گرفتن...............یعنی واردات بی رویه نیروی انسانی ایی که باب میل دولت هاشون باشه.............

کم سواد....................کم اگاهی................و با قدرت اقتصادی پایین...............

و به عقیده اینجانب کشور های توسعه یافته هِش وخت نمی زارند که کشور های توسعه نیافته توسعه پیدا کنن چرا که نیاز دارند که اون کشور ها رشد جمعتشون بالا باشه تا همیشه یه منبعی برا جذب نیروی انسانی ارزون داشته باشند به زبون ساده برا این که جریان کارگر مفت همیشه به سمت کشور های توسعه یافته در جریان باشه...........
    توسعه نیافته ها باید همیشه توسعه نیافته باقی بمونن.............

در این میان.....................اون طبقه متوسط و باقی مونده جمعیت قبلی اون مملکت هم که که دو زار مال و اموالی داشته از قبل.............چی می شن ؟؟؟؟

حواسشون پرت این نا امنی و این تازه واردین کم فرهنگ می شه.........................و راحت تر می شه مال اونها رو هم به عناوین مختلف.....................کشید از زیر دستشون بیرون................. و تقصیر ها رو هم انداخت گردن همون اقشار ضعیف و پایین جامعه که این ها امنیت رو اوردن پایین...........

الان قانون اینه که هر ملکی که مساحتش بیش از 150 متره صاحابش باید مالیات بده..........

مرحلة بعدی اینه که هر کی جمع املاکش بیشتر از 150 متر مساحتش باشه باید مالیات بده................

مرحلة آخر هم اینه که : هر کی خونش مال خودشه باید مالیات بده..................چه معنی داره مستضعفین عالم خونه ندارند شما خونه داشته باشی ؟؟؟؟؟ خجالت نمی کشی ؟؟؟

مرحله اخر تر هم اینه که نفس می می کشی ؟؟؟؟؟ مالیات تنفستو نمی دی ؟؟؟؟؟؟؟ نه............

نبشته که تحقیقات ...............دانشمندان نشون داده که تنفس انسان ها می تونه باعث گرمایش کره زمین بشه......................دارند خودشونو آماده می کنن که فردا مالیات بر تنفس رو هم اضافت کنن....................

قدیما می گفتم یه روزی می رسه کنتور می بندند در دهنهامون......پول هوایی که تنفس کردیم رو می گیرند ازمون.........................فکر نمی کردم هرگز این شوخی..............جدی شه..........

دقیقا عین دانشمندان و محققین ما که می رن تحقیق می کنن می بینند مصرف گوشت قرمز برا سلامتی مضره..................

با تمام این تفاسیر.......................تفسیر شخصی خودم اینه که دنیا داره به سرعت به این سمت حرکت می کنه............

و تدبیری که خودم اندیشیدم برای ان روزگار اینه که می خام ماشینمو گاز سوز کنم.......................ولی گازشو نمی خام بفرستم تو موتور ماشین برا سوختن.....................

پیاده هم اگر بخایی تا سر کوچه برا خرید نون بری هم....................باید یه جور دیگه بری اون روز...................

زیرا که اگر فکر می کنی که ...............تو دهه 2000 الی 2010 فیلم های سینمای با مضمون زامبی و حملات زامبی واری می ساختن اونها فیلم های علمی تخیلی بودن..............سخت در چی هستی ؟؟؟؟؟ ایشتیباه...................

چون این فیلم هار و برا همچونین روز هایی ساحته بودن..............

دو تا پیش بینی دیگه هم می کردم بچگی هام که قبل از این که بمیرم وقوعشون رو به چشم دیدیم......................

یکی این که می رفتیم در کوه و بیابون..............در سکوت و آرامش...............و پیش خویش تن فکر می کردیم با این روند افزایش جمعیت..........تا چند دهه آینده دیگر هیچ کجا خلوتی و آرامش باقی نخواهد موند ............................و بنی بشر همه جا را مثل قوم مغول و تاتار و لشکر ملخیان قلع و قمع خواهند کرد.....................

و نمردیم ................و دیدیم که قُلَل هیمالیا هم صفی شد..............

شاید 70 سال پیش که اِدمون هیلاری رفت اون بالا و اولین بار........................قدم به بلند ترین نقطه جهان نهاد.................

فکرشو نمی کرد که یه روزی.........................باید تو صف وایسی که نوبتت شه بری سلفی ات رو بگیری..........و سریع بری کنار تا نفر بعدی بیاد......................

و همچنین به این فکر می کردیم که با این روند افزایش تعداد ماشین ها ....................روزی خواهد رسید که تو کوچه پس کوچه ها هم ترافیک شه......................

که تو شهر های بزرگ...............الان هست..............

صبح تو کوچه های تنگ و باریک ترافیک می شه یکی ورود ممنوع میاد اون یکی از جلو بوق می زنه وانت پیکان دنده عقب میره....................سپرش می ره تو چراغ عقبیه...............چراغش خورد میشه...... در گیر می شن با هم.............

اون یکی 206 قرمزه دیشبش لوله آب سر کوچشون ترکیده بوده صبح بلند شده رفته دستشویی دیده آب قطعه...........سریع رفته نشسته تو ماشین که بره تو محل کارش دستشویی کنه...........در حال انفجاره..............

اون مزدا 3 هاچ بکه هم می آد بره کنار که راهو باز کنه برا اون یکی رو به رویی حق باهاشه می ره می زنه به در پارکینگ یکی درش کج میشه اون هم چند دیقه بعد میاد بره بیرون می بینه در باز نمیشه.............

و صبح خود را با نشاط.....................

شاسگولا نمی فهمند صبح خوب و خیر مال اونجاییه که نسیم سحر می وزه لای شاخ و برگ درختا...............صدای خوشی داره و بلبلان در چه چه اند و صدای جویبار روان و این داستان ها.............بعدش هم بی کار باشی وقتت آزاد باشه بشینی از طبیعت لذت ببری................

تو شهر ها و تو زندگی های ما که ........ بابا صبح بخیر و زهر مار و مرض و کوفت استکان نعلبکی...............................

می ری تو اتوبوس و مترو زیر بقل یارو تو حلقومته آرنجش تو گوشته.........................

باید مراقب باش جیبتو نزنن..............

از اون ور میری تو خیابون با ماشین و تاکسی...................دود بوق و ترافیک و شیشه رو می دی پایین اگزوز خاور و ......شیر سماور و............

از اون ور میری بانک ساعت 7 وای میسی پشت در که سریع اولین نفر بری تو وقتت هدر نره..................می ری این کارمندا تا نیم ساعت اول که دارند نون پنیر گوجه می خورند.........

بعد می ری میگی آقا SMS حسابم فعال نیست نمی آد SMS ها................... می گه پرونده مالیاتی داری ؟؟؟؟ باید اول پرونده مالیاتی تشکیل بدی.............

برخی ز دوستان هم می گن چرا دچار هجران نمی شوی ازاین مملکت سگ دونی ..........................می گم اخه دیگه هیچ جای دونیا دیگه فایده نداره......................اصلا دیگه حیدر بابا دونیا یالان دونیا دی.........................

از اون طرف هم یه سری دوستان میگن مثلا وای دلار و اقتصاد از دستشون در رفته....................

سوئ مدریت هست..................

بچه های خارج نشین ایران یا خود خارجی ها هم می گن اقا دولت ها چرا جلوی این حجم عظیم مهاجرت رو نمی گیرند....؟؟؟؟

من می گم اقا ...................

فرق
    مثبت در منفی = منفی
    با
    منفی در مثبت = منفی می دونی چیه ؟؟؟؟

مثبت در منفی = منفی

یعنی می خان درست کنن نمی تونن = سوئ مدیریت

ولی من می گم تو عالم سیاست هیچ چیز اتفاقی نیست..................هرگز و همه چی طبق برنامه پیش می ره همیشه.....

یعنی می خان تخریب کنن ممالک رو حکومت ها و دولت ها .............و دراین راه و امر موفق اند..................

مثبت در منفی = منفی..................

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

پا ورقی

والمارتیزم در صنعت دوچرخه
    ویرایش توسط SABER_MTB : 12th February 2024 در ساعت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)