نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تعلیق فعالیت

صاحب سایت

تعلیق فعالیت

متاسفانه در سال های اخیر به قدری مشکلات و مصائب کاری ما در صنف دوچرخه شدید و طاقت فرسا شده که بنده بعد از حدود 15 سال فعالیت در این زمینه برای حفظ آبرو حیثیت و اعتبار و پیشینه خود مجبور شدیم که تصمیم بگیریم فعالیت خود را محدود کرده و بیش از این خود را و اعصاب و روان خود را نابود نکنیم

که عمده این مشکلات وارد نموندن اجناس بنجل و بسیار بسیار بی کیفیت توسط شرکت ها می باشد که برای فروش این اجناس بنده یا باید دروغ بگویم و اجناسی را که می دانم تقلبی اند را به مشتری نگویم.................

و ا جناسی را که می دانم عیب و ایراد دارند و یا حتی عیب و ایراد هم ندارند بلکه به قدری بنجل و بی کفیت اند که بد از چند ماه عملا بی استفاده و مستعمل می شوند را این عیب و ایراد ها را به مشتریها نگویم تا بتواننم انها را به مشتری بفروشم.............

و خب بنده هم اولا شرف و انسانیت خود را از توی جوب پیدا نکرده ام که افرادی را که به من و به اعتبار و تجربه من اعتماد می کنند و از من سوال می کنند و از من انتظار دارند اجناس درست و با کیفیت به انها تحویل دهم را به دروغ به ان ها بگویم این اجناس خوب است و فقط برای این که بتوانم سودی به جیب بزنم پول ان ها را بگیرم و اجناس بنجل و تقلبی و بی کیفیت و عیب و ایراد دار را بدون انی که به انها بگویم بفروشم و ان بد بخت ها هم بعد او متعاقباً با هزارو یک مشکل مواجه شوند و ان اجناس هم هم هی برای ان ها خرج بتراشد و هی برای تعمیرش هی وقت بگذارند و پول هزینه کنند و اخر سر هم هیچ به هیچ .........و مجبور شوند به تعویض قطعات و دوچرخه هایشان

دقیقاً و عیناً کاریکه شرکت های محترم و وارد کننده های محترم می کنند با خریداران و مشتریان از همه جا بی خبر...................

خلاصه ما پولی که به درستی و به صداقت در می اوریم و برای به دست اوردنش دروغ نمی گوییم و سر کسی را شیره نمی مالیم از گلویمان پایین نمی رود وای به حال این جور کار کردن و این جور پول در آوردن

و دوما هم این که بنده از سال 1381 در وادی جرگه دوچرخه هستیم حالا به صورت دوچرخه سوار و هم به صورت کاسب این صنف و این که بخواهیم کلا خدا حافظی کنیم و در این صنف نباشیم بهتر از ان است که آبرو حیثیتی که ذره ذره و با عرق ریختن با سختی های فراوان به دست اورده ایم را از دست دهیم

در یک کلام نبودنمان بهتر از بی آبرو شدنمان است

مقدرا کمی .........................مقدرا کمی شاید 1 درصد هم نباشد از بد بختی ها و مصائب و مشکلاتی که شرکت های با دادن اجناس تقلبی و اجناس عیب و ایراد دار و بنجل در چند سال اخیر بر سر ما اورده اند و با پول و با اعتبار و با اعصاب و روان ما بازی کرده اند را در این چند لینک زیر نوشته ام

که هر بار با سفارش دادن اجناس متوجه مشکل دار بودن یا تقلبی بودن اجناس می شدیم با چه مکافاتی باید اجناس رو پس می دادیم و به چه مشقت و بد بختی هایی باید پول خود را پس می گرفتیم از این شرکت های محترم
    چقدر باید از کار و زندگی خود می زدیم چقدر باید صبر می کردیم و تا پول مان را پس بگیریم................و در برخی مواقع هم پس نمی گرفتند اجناس معیوب خود را و پول ما را هم نمی دادند................و ندادند................

لینک نوشته ها :

اجناس عیب و ایراد دار

لوازم و قطعات تقلبی

که عرض هم کردیم از 100 مورد من وقت و فرصت داشتم و دارم یکی را بنویسم و به رشته تحریر در اورم........شما خودتان حساب کنید میزان فشار عصبی و روانی که یک نفر باید درا ین مملکت سگ دونی تحمل کند تا بتواند به درستی و بدون دروغ و بدون این که سر کسی را کلاه بگذارد کارکند
    ویرایش توسط SABER_MTB : 5th April 2022 در ساعت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)