نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تجربه استفاده از زهر افزار های داخلی

صاحب سایت

تجربه استفاده از زهر افزار های داخلی

چندی پیش که

تشدید کرده بودن و هیچ کدوم از

ها کار نمی کرد خر شدیم خبط کردیم خطا کردیم رفتیم

این دو تا رو نصب کریم و بعدش اکانتمون پر شد از کانال ها و گروه های که به زور و عضومون کرده بودن همشون هم چرت و پرت

نمی دونم صیغه و همسر یابی و جعل اسناد و این جعل استادنشون هم نوشته بود تهیه مدارک قانونی..............

همه چی دکترا مدرک دانشگاهی گواهی نامه و کلا همه چی

پول می گرفتن مدرک دکترا می دادن بهتون برید باهاش ملت رو پاره کنید یا پول می گرفتن ازشون گواهی نامه می دادن نه که گاو الاغ کمه تو خیابون ها گاو ها و اورانگوتان های بیشتری رو پشت فرمون بریزند تو خیابون ها..............

کار به اونهاش نداریم خود اون رهز افزار ها هم مثل سازندگان و برنامه نویسایی که اون زهر افزار ها رو ساختن نجس بودن و به نجاست کشیدن اکانت ما رو...........

بعد جالب تر این که از اون گروه ها نمی تونستی لفت بدی........................نمی دونم چه زهرماری درست کرده بودن.....................

از اون ور رفتم تو Active Sessions یعنی قسمتی که نشون می ده به غیر از اون دستگاهی که الان روش وصلید چه دستگاه های دیگه ایی با اکانت شما متصله و من همه گوشی ها و کامپیوتر های که باهاش متصل میشم رو مشخصاتش رو می دونستم...............بین اونهای که نشون می داد داخل لیست یه دونه بود که می دونستم من نیستم................!!!!

این بود که فهمیدم بی نوامیس.............دچار رسوخ شدن..........و من ابله رمز اون Two Step Verification ام رو هم تو اون زهر افزار ها وارد کرده بودم................

این بود که هر چه سریع تر بهتر .....................اول اون دستگاهی رو که می دونستم مال خودم نیست رو از داخل لیست Eliminate زدم..........

بعد هم اقدام به تغییر رمز اکانت کردم.....................زمر جدید هم هم فحش خوار مادر گذاشتم برا هر پدر سگی که تو سیستم IT حکومت کار می کنه مثل اون جا کشی که سال 98 امده بود دوچرخه بخره می گفت من تو بچه های ..........

ام ولی می گفت نه من کاری با اون چیز ها ندارم فقط کار خودمو می کنم...........

من هم تو دلم بهش گفتم ......... ولی الان همین جا می نویسم اگر هست تو کانال بخونه خودش.............. عزیزم. شما گوه خوردی که کاری به اون ها چیزی نداری..............رفتی اونجا داری پول در میاری کار می کنی ........جا کش پدر........ پدرسگ این همه وقت و اعصاب ما ها رو گند می زنی بهش بعد می گی کار ندارم به اون چیز ها..... ..............

عزیزم هر کجایی که هستی بخون پیام منو شما گوه خوردی که کار نداری...............غلط کردی اصلا رفتی اونجا مشغول به کار شدی...................!!!!

این ها جزو آدم هایی اند که ببینمشون تو خیابون با ماشین می زنم بهشون قطع نخاع شن تا ما هم ثوابی برده باشیم..................و گناهانمون آمرزیده بشه............

به این ها هر گونه آسیب مادی یا معنوی زده بشه ثواب داره و باعث آمرزش گناهانه و اصلا واجبه آسیب رسوندن به اینها

یا اگر ترمزشونو بیارند سرویس یه جوری هوا گیری می کنم زیر فشار تو کوهی جایی تو سرازیری جاده ایی جایی بترکه برن تو دره یا زیر تریلی سَقَط شن................تا شرشون از سر این دنیا کسر بشه و جهانی از شر وجودیشون راحت بشن

اینو واقعا از صمیم قلب می گم ها بدون اقماض و شوخی...................هر حیوان نجسی که کوچکترین رغبت یا علاقه درونی به این ( دستگاه ) داره.........از ته ته ته ته قلبم دوست دارم خونشو واقعا و عملا بریزم...............

یه تجربه هم از چند سال پیش در مورد ایتا بگم که هم رو کامپیوترو هم رو گوشی دچار شدم به نصب و بعد هم دیدم Delete Account نداره.......جا کش پدر..........
    کل زهر افزار رو پاک کردم...............

بعدا دوباره نصب کردم دیدم دفعه بعدی ازم شماره تلفن سوال نکرد یک کله اکانتم رو آورد بالا......!!!!!

تو گوشی حتی Reset Factory هم کردم.......... درست نشد...............منتظرم بینم کی گوشیم خراب میشه بخام عوض کنم..................

ولی تو کامپیوتر اول حتی رفتم فایل های زهر مارشو از تو Windows Registry پاک کردم........................باز درست نشد.....................

کمپلت ویندوز عوض کردم باز هم نشد...............!!!!!!!

هاردم رو Low Level Format کردم............درست شد.....................ولی از اونجایی که ادم روانی وسواسی بیماری ام بعدا سر فرصت هارد کامپیوتر رو کلا عوض کردم............

ویرایش توسط SABER_MTB : 21st February 2024 در ساعت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)