نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: محافظ قامه

صاحب سایت

محافظ قامه

این محافظ های انتهای قامه هستند...............

این ها .............

اگر از این ها دارید موقع بستن پدال ها خیلی خیلی خیلی بایستی که دچار دقت کردگی مزمن بشید.............. که لبه این محافظ ها گیر نکنه زیر مهره و شفت پدال.........

چرا ؟؟؟ جون وقتی گیر کنه رکاب به درستی بسته نمی شه.............

و یک مقداری یک گام از رزوه هاش می مونه بیرون.................و شل می مونه و وقتی پا رو می زارید رو رکاب و روش وزن می اندازید.................. بعد از گذشت چند روز یا شاید حد اکثر چند هفته چی میشه ؟؟؟؟

رزوه های رکاب داخل قامه به چوخ عظمی می ره..................

بعد میکه چی کارش کنیم................

حالا قدیم بود یه طبق قامه Deore می خریدی 90 تومن.........تو دهه 80 بود این قیمت یا تا سال 95-96 هم باز بود حدود 250 الی 300 الان که دیگه از این خبر مبرا نیست...............

طبق قامه اشغال Prowheel که اشغال هم زیادیشه.........................شده یه قیمت های عجیب غریب..................نزدیک دو میلون شده..........برخی مدل هاش.........................

یه همکار داشتیم این 2- 3 بار که چرخ های که عن سمبل ( اسمبل ) کرده بود رو اورده بودم پیش ما دقیقا پنجه چپ و راستش رو اشتباه بسته بود چون پنجه چپ یعنی پنجه سمت غیر دنده ها...................جهت پیچش رزوه هاش بر عکسه و چپ گرده

یعنی ساعت گرد شل و باز می ش هو
    پاد ساعت گرد سفت و بسته میشه..................

پنجه سمت راست یعنی سمت دنده ها راست گرد و معمولی است چهت پیچشش ................

این بنده خدا هی اشتباه می بست خارو مادر قامه طرف به یورگین کلیز من می رفت.....................

بعدا همین شخص رفته بود در یکی از کشور های مترقی جهان شده بود یه جا تعمیر کار می گفت در فلان سال من به عنوان تعمیر کار برتر فلان ایالت انتخاب شدم که من رفتم نگاه کردم اسناد مربوطه رو رو اینترنت دیدم همچین چیزی نبود.............

یا مثل توی مسابقات برون مرزی که بر خی دوستان می رن

بعد برخی از ان بندگان خدای ادعا های عجیب و غریبی راجع به عملکردشون تو مسابقات داشتن می گفتن ما با اختلاف خیلی ناچیزی....... شدیم فلان مقام و می رفتیم تو سایت UCI

می دیدیم .............که.................بعله بعله........................صحیح.......... .فرمودین با اختلاف ناچیز چندم شدین ؟؟؟؟؟

خلاصه که اینترنت چیز خوبی نیست باعث میشه اطالاعات آدم بره بالا..................و همه چیز روشن بشه...........................و اون هایی که دنبال کار هایی اند که می خان دیده نشن از روشنایی زیاد خوششون نمی اد............

می خاد فروشنده ایی باشه که جنس تقلبی و معیوبش رو می خاد فشار بده تو پاچه خلق الله می خاد تعمیر کاری باشه که دلش نمی خاد خراب کاری ها و گند کاری هاش بر ملا بشه و می خاد حکومتی باشه که علاقه نداره ملتش بفهمن چجوری داره حق و حقوقشونو می خوره.................

کلا در این جهان مادی که فعلا توش گیر کردیم و معلوم نیست تا کی باید توش زنددانی بمونیم.............. اونهایی که دنبال خوردن ( حق ) دیگران اند تاریکی و عدم آگاهی رو دوست دارند...........

ویرایش توسط SABER_MTB : 2nd December 2023 در ساعت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)