نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: Thule Free way

صاحب سایت

Thule Free way

این بار بند از شرکت معروف Thule که متخصص ساخت بار بند های سقفی و صندوقی است می باشه............

ولی ساخت سوئد نیست و هیچ کدوم از بار بند های Thule هم حتی نیست..........هر کی هم می گه هست حرف مفت زده................همشون ساخت کشور لهستان اند الان بعد از حدودای سال 2013 -2014........

سه تا دوچرخه روش جا می گیره هر کدوم به وزن تقریبی حول و حوش 15 کیلو که سر جمع تا 45 کیلو وزن تحمل می کنه..........

دوچرخه ها رو پایه لاستیکی قرار می گیرند تا هم سر جاشون خوب فیکس و ثابت بشن و هم به بدنه دوچرخه آسیبی وارد ؟؟؟؟ چی ؟؟؟

رو هر پایه هم یک بست لاستیکی می اد و چفت میشه که تو دست انداز و ها و کلا حین حرکت دوچرخه از جاش تکون ؟؟؟

بدین حالت............

وسط بار بند هم یک تسمه عرضی هست که نمی زاره رکاب و پنجه چرخی که نزدیکترین چرخ به ماشینه بره و بخوره به در صندوق...........

ته میله های افقی هم شب رنگ گذاشتن که تو شب دید داشته باشه که یه چیزی از ماشین زده بیرون برا راننده های پشتی........

خود مفصل و لولای اصلی بار بند هم به لحاظ طولی یعنی عقب جلویی تو سه حالت و جای مختلف می تونه قرار بگیره و به لحاظ ارتفاعی هم تو دو تا حالت مختلف..........

برای این که برا ماشین های مختلف با صندوقهایی با طول ها و ارتفاع های مختلف بتونید راحت تنظیمش کنید که درست و خوب قرار بگیره..................

4 تا هم ازاین گیره های اصطکاکی داره که دو تا بالا روی در صندوق و یک جفت هم پایین پشت در صندوق قرار می گیره..........که هم در صندوق آسیب نبینه و هم بار بند سفت و محکم سر جاش قرار بگیره و از جاش لیز ؟؟؟؟؟

سه جفت هم بند داره

یک جفت از بالا می افتن روی در صندوق که وزن دوچرخه و ها و کل بار بند رو اونهاست...........

یک جفت هم از پایین می افته زیر در صندوق که موقت دست انداز ها و بار بند بالا نپره.........و بند ها از بالا ول و ازاد نشن.........

یک جفت هم از کناره هاکه سر پیچ ها بار ند از جاش تکون نخوره .......

خود سر این بند ها هم یک چنگک داره که با لاستیک رو کش شده که به لبه های در صندوق اتول شما آسیب و خط و خش وارد ؟؟؟؟

و بند ها هم تو سگک های این شکلیه راحد بازو بسته می شه طولشون تنظیم می شه..................

یه دونه هم بند هفتمی داره که سگک رو خود بنده و برا این که از لای پره ها و چرخ دوچرخه هایی که بستین رو باربند رد کنید که موقع حرکت چرخ ها نچرخن و به هم دیگه یا به در صندوق شما نسابند..........

موقعی هم که کاریش ندارید بار بند تا میشه که بتونید بزارید داخل صندوق یا جای دیگه و جای زیادی رو اشغال ؟؟؟؟

آک بند نست و 2 بار استفاده شده...............و وقتی می گم دو بار یعنی دو بار نه مثل ملت نذری خوار که می گن دو بار ولی منظورشون 200 بار استفاده شده و رسش کشیده شده همه جاش ترکیده اه بابام جان ارفتار های این ملت رو به من نسبت ندید........................بار بند برا خودم می باشه و گرفته بودم که اگر یه جایی رفتیم و 3 یا 4 نفری بودیم دو تا دچرخه رو هم به غیر از بار بند سقفی بزاریم رو این..............

ولی دیگه با این وضعیت خود دوچرخه داره خاک می خوره و سوارش نمی شم وای به حالت بختیار اگر امام فردا نیاد........ چیز............وای به حال این بار بند................

دو بار برای تست فقط ازش استفاده کردم یک بار با یک دوچرخه روش داخل شهر و یک بار هم یک برنامه 1 روزه حدود 100 کیلومتر باهاش رفتم تو جاده با دوتا دوچرخه.........

اون دوبار هم برا تست استفاده کردم
    ویرایش توسط SABER_MTB : 14th January 2024 در ساعت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)