امروز برا اولین بار هوا گیری به سبک دوئلیزم انجام دادم.....

یعنی در حالی که شیلنگ رو از وسط دوشاخ و تنه رد شده باشه...... بار اول حواسم نبود از تو دوشاخ ردش کردم در حالی که خود دوشاخ بیرون تنه بود...!!

بعد یه ذره تو مخ خودم شبیه سازی مکانیکی کردیم دیدیم خب پسر خوب دوشاخو می خایی از تو تنه رد کنی چی ؟ کتی یا کالیپر که هیچ کدوم از تو پیشونی رد نمی شن....می شن ؟

پس خوب شد که یه بار تو مخمون داستان رو شبیه سازی کردیم بعد رفتیم رو عمل...........که دو بار هوا گیری نکنیم..........چه هوا گیری نا فرمی هم کلا Avid ها که هواگیریشون همینجور سخت هست.....بعد از این جدیدا هم باشه که Bladder داره دیگه هیچی ؟ سه روز و نیم باید هوا گیری کنی باز هم حباب می اد بیرون...............

البته با یکی از بچه ها داشتیم در مورد هوا گیری صحبت می کردیم می خواست ترمزش رو برا هوا گیری بیاره .....گفت نه هوا گیری نکن روغنش رو کامل عوض کن.......

گفتیم بابا ما هواگیری که می کنیم روغن رو که عوض می کنیم هیچ یه بار هم از تو کل مدار الکل رد می کنیم.......از این به بعد جای هوا گیری باید بگیم سرویس...به طرف می گیرم هوا گیری فکر می کنه چند تا قطره روغن می ریزیم جباب هاشو می گیریم و یا علی...........

تازه بر بعضی ها سفارشی دو نونه می زنیم....

جالبیش اینه که بعضی ها فکر می کنند قیمت سرویس ها بالاست.....

http://www.hawleyservicecenter.com/d...aspx?p=service

تازه نوشته اون بالا رو اگه دقت کنید نوشته این ها فقط هزینه دست مزد است و پول روغن جدا محاسبه می گردد....مادر جان........پول آب جدا پول برق جدا......!!!

ما تازه یک سوم این ها هم نمی گیریم......و حالا این ها و امثالشون کهلینک هاشون کم نیست نوشتن Over haul ولی عمرا این جوری overhaul کنند

بعد یه کمک بود برا همشهری های آقای 8 ing و Shadow من فقط موندم اینو چی کارش کرده این جوری شده....؟؟؟

آقا چهار پنج میل گوشت آلومینیوم است تازه اهری هم که داره کلا سه میل نمی رسه این چه نیرویی بهش وارد شده که پایه بوش کمک رو کج کرده به خدا من موندم..............

حالا اون هیچ....اینو چی می گید ؟

البته این همونه که پایه بوشش رو همون بالا نشون دادم ...

چیز دیگه ایی که امروز رفته بود رو مخم این سیستم Vertical Drop out بود........اولا که یه اسم فارسی باید برا Drop out پیدا کنیم......

فکر کنم فعلا (( خروجی ضامن )) جواب بده تا فکر کنیم یه اسم مشتی براش پیدا کنیم.....

می خام بدونم اون جا پیچ دیسک بالا چرا زاویه 45 اومده رو به پایین ؟؟ در صورتی که باید مستقیم مثل جا پیچ پایینیه بره عقب.....

قدیما یادش بخیر مخمون ازاد بود به هر مشکلی برخورد می کردیم تحقیقات بنیادی راه می انداختیم راجع بهش.........می رفتیم بحث و بررسی می کردیم سوالات می کردیم طراحی می کردیم....الان تو ذهنم یه جواب سبملیزاسیونی براش در میارم خودمو خر می کنم می گم خب همینه......!!!

اصلا یه وضی...دارم خودمو به فنا می دم.......معتاد نشم خوبه.....باید باز گشت کنم به نهضت تحقیقاتی قدیمم.......

گفتم معتاد یاد یه چیزی افتادم .....دم برخی مغازه های دوچرخه ایی اللخصوص تو محله های با کلاس که شب وایمیسیم می بینیم کلی مشتری پره میاد براشون......!!!! حالا پره ها رو می خان چی کار من نمی دونم ولی قیافه میافشون به ورزشکارا نمی خوره ....!!

یه بار این دوست ما که صاحاب مغازه بود جواب یارو بر گشت گفت : آقا از این پره نسوز ها می خایی ؟؟ طرف هم نگرفت مورد اوسگول شدگی واقع شده همچین به وجد اومد گفت آها آها آره والا هر چی پره می گیریم همش می سوزه نسوز داری حاجی؟ پره نشوژ می خام.......!

ولی کار اعتیاد دوچرخه ما که از کار کذشته و ما عمرا بتونیم دوچرخه رو ترک کنیم.......البته تا حالا اقدام به ترک هم نکردم ......ولی قبل از این که از دست برم بشم مثل برخی ها که از جنس دوچرخه فقط قیمتشون رو می دونند باید یه فکری به حال خودم بکنم......