نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تنظیم بست لوله زین

صاحب سایت

تنظیم بست لوله زین

یه نکته ریز راجع به بست وله زین این که اون چاک و شیار بست لوله زین شما باید با شیار خود تنه چی باشه ؟

هم راستا باشه و رو هم منطبق باشند ..............

و اگر می بینید این جوری نیست ...............یعنی چاک و شیار بست با چاک خود تنه هم راستا نیست...............

بست رو شل کنید و بچرخونید تا رو هم منطبق بشن.................

وقتی که شیار بست با شیار خود تنه رو هم منطبق نباشند

شما وقتی بست رو سفت می کنید بست موقع جمع شدن تنه رو درست و اصولی جمع نمی کنه دور لوله زین...............و باعث میشه لوله زین رو درست و سفت نگیره...........

بعضی از تنه ها هم هستند که 2 یا 3 تا چاک دارند رو اون ها هم چاک بست لوله زین باید با یکی از چاک های تنه هم راستا و منطبق باشه............

مثل تنه Trek Session که 3 تا چاک داشت.............تو هر 120 درجه یکی...............یعنی تو موقعیت های ساعت های 2 و 6 و 10

و من همیشه چاک بست رو با چاک پشتی تنه منطبق می کردم.............

تو عکس ها مشخصه دو تا تو طرفین جلو داشت و یکی تو راستای دقیقا تو راستای عقب
    تنه های Specialized Demo 7 های قدیم هم 2 تا داشت...................

یکی جلو و یکی هم عقب.................

عکس این دوتا ته رو از قدیم گذاشتم Trek هه مال 2009 بود و Demo برای 2008 اصلا روحم تازه شد...............تنه های الان رو ادم می بینه آشغال مضافتی ........

زباله................هر روز به بهونه سبک تر شدن یه چیزی رو بر می دارند حذف می کنن بعد بهونهشون هم اینه که حاجی سبک تر شده شده..........

مثلا این پل بین دو تا رام رو هم تو بالا

و هم تو رام پایین...............

بعد تنیجش چی میشه ؟؟؟

مثل پهن می شکنه...................

بعد می شکنه دوستمون تنه رو می اره نگاه میکنیم می گیم شکسته ......................برادر این به درد من نمی خوره.............

می فرماینت نه این ترکه رنگه.....................

و این یه مورد مال دوست خوبمون بود مال مشتری غریبه نبود خدا رو شکر...............خودش زحمت کشید برد رادیو.............رادیو سلام ؟؟؟؟؟ نه رادیو لوژی...........

و عکس گرفتن.............دیدیم که بعله....................عیلَدة وارطان اوغلو..................

یکی هم بود اورده بود براش چرخشو بفروشیم این جوری باز دیدم ترک داره.............

گفتیم اقا به کار ما نمی اد..................شرمنده اخلاق ورزشکاریتیم..............

گفت نه خب بزار بفروش................نمی فهمید............که بابا آبرو حیثیت ما که فروش نیست که............اخه.............

بعد هم می گفت تو اصلا از کجا می دونی این ترکه......................نمی فهمید ما چشم برزخی داریم..................... و می گفت شما خب نگو به مشتری کاری نداره که..............

من هم چهره ام رو طوری تغییر دادم که این معنا از طریق تلپاتی مننتقل شد که ..........برو تا همین چرخو فرو نکردم تو منطقه مورد نظر مرد خیاط.......

اخر سر هم شاکی شده بود می گفت بردم مغازه فلان همکارتون گذاشت راحت برام فروخت دیدی...............می گفتی نمی شه فروخت..............!!!! دیدی دوشواری نداشت ........... تو همه چیو دوشوار می کنی ................

گفتمش بابا من کی گفتم نمی شه فروخت...............گفتم فروشش درست و صحیح نیست من نگفتم نمی شه که.....................
    ویرایش توسط SABER_MTB : 25th November 2023 در ساعت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)