نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: وسایل امانتی

صاحب سایت

وسایل امانتی

یه بنده خدایی یه سری وسایل پیش ما گذاشته بود که براش بفروشیم........................

بعد که سر فرصت رفتیم سر وسایل که ببنیم چند و چون اند سالم اند سالم نیستند مشکل دارند ندارند میشه فروخت نمی شه فروخت....................

دیدیم یکی از یکی زیبا تر و مهیجتر و مشتی تر............

یه دوشاخ بود مثلا تمام پیچ هاش منهدم.......................

یعنی انهدام ها..........

طرف با انبر قفلی و آچار شلاقی خار مادر تمام اجزا و تمام بالا و پایین دوشاخ رو به عزاش نشانده بود..............

یک ترمز بود مثلا توی اجزا اش یکی چیزی رو باز کرده بودن شکانده بودن

به جاش یه تیکه ابر و و یک تکه پاره شده پارچه برزنتی چپونده بودن...........

یه توپی و طوقه بود وضعیت پیچ های صفحه دیسکش به این ترتیب بود................

بهش تماس گرفتیم که برادر این ها رو بیا بر دار ببر..............

این ها رو من نمی فروشم به کسی...............به کارم هم نمی اد بیا ببر فردا گم و گور نشه و اسیب نبینه بگی این ها طلای 24 عیار بود.................

و قضیه برای سال 1397 بود.......................

3 سال گذشت...............و تو این سه سال هر 3 یا 4 ماه یک بار من به طرف می گفتم آقا ..............برادر...............دوست گرامی ....................عزیز...............

نمی ایی ببری......................این ها رو ؟؟؟

هر بار یک چیزی می گفت یک بار می گفت سفر هستم......................می ایم می برم بر گشتم از سفر...............

یک بار می گفت بیمار هستم نمی توانم الان کورنا گرتفم خوب شد م می ایم

سر ا خر 3 سال گذشت و ایشان هر بار یک بهان هایی می اورد و نمی امد نمی دانم دقیقا چرا ؟؟؟؟

یک روز رفتیم همون دوشاخش رو ببینم کجاست اصلا هست نیست گم نشده شده........................دیدیم نشتی روغن داده کف کار گاه بنده رو کمپلت به گند کشیده تو این مدت که من نگاهش نکرده بودم...................

گفتم برادر ادرستو بده من خودم بیام ببرم............شما که نمی ایی ببری...............

ادرس داد و یک شب رفتیم درب منزلش و تحویل دادیم و خودمان را راحت کردیم....................

و چند ماه بدش دوباره پیام فرستاد که این ها بعضی هایش اشتباه است ...............مال من نیست اشتباه اوردی..................

گفتیم خب برادر بیا جان مادرت جان هر کسی دوستش داری بیا یک روز یک شب یک زمانی که خودت می دانی بردار هر چی مال شماست ببر....................نمانه این جا که بنده هم فردا مدیون شما نشم...................

جان مادرت بیا یک موقع بر دار ببر............

باز نصف سال گذشت و هی چی گفتیم اقا ..................بیچاره کردی مار و چرا نمی ایی وسایلت رو ببری..................

گفتم آقا یک اسنپ بگیرم بفرستم وسایلت رو ؟؟؟

راحت شم از شر این ها گفت الان نه الان خسته ام !!!!! قبل از ساعت 9 ارسال کن

گفتیم مگر می خای چی کار کنی ؟؟؟؟ می خایی بیایی دم در تحویل بگیری دیگه...............

باز گفتم باشه اشکال و ایرادی نداره چشم..................چشم................

قبل از ساعت خستگی شما ارسال می کنیم...............

تازه می فرمود که شما با بنده بد صحبت کرده ایید غر زده ایید به من...........و با احترام صحبت نکرده ایید گفتیم بابا...................

سه سال و نیم است داریم با احترام می گیم دیگه...............

همین که فحش نداده ام به شما باید ممنون و متشکر بنده باشید..............به خد امن الان اصلا می تونم برم وسایل شما رو بریزم دور..............که دیگه مسئولیتش نگه داریش گردن من نباشه.............

چند روز بعد قبل از همون ساعتی که خودشون فرموده بودن زنگ زدیم گفتم ارسال کنیم ؟؟؟ فرمودن که نه شب قدر است !!!!!

گفتیم یعنی در شب قدر نمی توانی بایی تا دم درب...............منزل وسایل خود را تحویل بگیری ؟؟؟؟؟

گفتم باشه......................باز هم باز یک روز اصلا بعد از ماه مبارک پیام فرستادیم و قبل از اون ساعتی که ایشون فرموده بودن بعد از اون ساعت من خسته هستم.......

که هم مزاحم طاعات و عبادات این فرد نشیم و هم مزاحم استراحتش نشیم.................

هر چی تماس میگرفتیم حالا بر نمی داشت یا ریجکت می کرد.................

ما هم دیگه به این فرد پیام دادیم و چهار روز مهلت دادیم گفتیم تا 4 روز امدی ببری بیا ببر وسایل رو بعد از چهار روز دیگه می رم می ریزم وسایل رو دور تو سطل اشغالی..........و خدافظ.............

ابته قبل به ایشان گفتیم که اگر نیامدی بعدش روزانه بابت نگه داری از وسایل شما هزینه و پول دریافت می کنم یه جفت صفحه دیسک هم بود که در وسایلش سالم بود و اون ها رو تاکید کرده بود که نگه دار نفروش و می خواهم انها رو که باز برای این که تحریک شود و بیایدی وسایلش را ببرد گفتم ان صفحه دیسک ها رو بر داشتم برای خودم و تصاحب کردم و پس نمی دهم به شما..............که این فرد تحریک شود بهش بر بخورد بیاید ببرد وسایلش را................

که بعد باز این چرندیات رو برای ما ارسال کرد..............

گفتیم بهش برادر من باز من ارسال کنم چه ضمانت و چه تضمینی هست که نگویی این مورد اشتباه بود این قلم کالا را اشتباه نفرستادی مال من نیست مال کسی دیگری است و مال من مانده در کار گاه شما و این صحبت ها ؟؟

گفتیم خودت زحمت بکش بیاور یا هزینه اش را به خود من پرداخت کن من خودم شخصا بیاورم که از خود من شخصا تحویل بگیری و در حقیقت من خودم شخصا و حضوراً تحویل دهم به شما وسایل را

که دیگر کمپلت باز ما را بلاک کرد و ریجکت می کرد باز تماسو پیام های مارا...............

و در حرکت بعدیشون هم دیدم که رفتن تمامی چت ها و پیام های تلگرام رو کمپلت پاک کردن که احتمالا مدرکی چیزی بنده نداشته باشم که به ایشان گفتم هزار بار و در طول این همه مدت که به این شخص گفتم بیا وسایلت را ببر از این جا و یک بار هم خودم شخصا برایش بردم

دیگر این جا بود گفتیم به خودمان که من سه سال و نیم است داریم التماس این فرد را می کنیم بیاید وسایلش را ببرد .........

یک بار هم خودمان بردیم تا درب منزلش باز ادا و اطوار در اورده که این اشتباه اوردی ان یکی مال من نیست اشتباه دادی به من .............

دیگه من رد دادم واقعا......................

گفتیم بهش 4 روز بهت مهلت می دهیم بیا ببر وسایلت را برادر من در این چهار روز دو روز اش هم تعطیلی بود و دو روزش هم غیر تعطیلی که هیچ بهانه ایی دیگر نباشد اگر بگوید روز کاری نمی توانم بگم دو روز اش از این 4 روز تعطیلی است و اگر بگوید روز تعطیل کار دارم و در گیر خانواده هستم 2 روز هم روز غیر تعطیلی است و هر ساعتی که شما خواستی بیایی بیایی نصفه شب هم خواستی بایی اگر من هم نبودم می آیم که ببری فقط وسایل را صبح خواستی بیایی بیا شب خواستی بیایی بیا ............هر روز و ساعتی شما بگی من حاضرم که فقط این ها رو ببری بعد از 3 سال و نیم و حد اقل 10 الی 15 بار خواهش و التماس و تمنا که بای ببر جان مادرت ............

و هزار بهانه و دلیل الکی که الان خسته ام.........امشب شب قدر است .....................الان سفر هستم بعد از سفر می ایم می برم............

دیگر....................................

و در آخر هم در اتمام ان فرصت 4 روزه باز هم ایشان نه تشریف آوردند و نه اصلا جواب دادند پیام های ما رو فقط Seen کردند ..................

ویرایش توسط SABER_MTB : 2nd June 2022 در ساعت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)