یک سری ملت ها هستند ملت گربه سان اند.....................یا شاید هم سگ سان مثلا...............فرضا داریم عرض می کنیم ها من باب مثال عرض می کنیم..........

البته باز گربه سان بودن بهتر از سگ سان بودن است ............من خودم گربه سان بودن رو به سگ سان بودن همیشه ترجیح می دم و دادم چون سگ ها درسته حیوانات با وفایی اند ولی وفایشان به کیست ؟؟؟؟

به صاحبشان و به هر کسی که یه لقمه استخوانی برایشان انداخته باشد................

حالا این دو تا عکس بالا مروبط به سگ های انسانی بود ولی سگ های واقعی هم در حقیقت برید ته اش رو در بیارید گرگ هایی بوده اند که حدود 15 لی 12 هزار سال پیش اهلی شده اند..........

اون های هم گرگ هایی بوده اند که به ادم ها نزدیک شدن.....

........و اولش با ادم ها همزیستی مسالمت آمیز ایجاد کرده اند و بعد یواش یواش و تدریجا دیگه اهلی آدم ها شدن..........* اهلی سازی هم خودش داستان مفصلی دارد که اگر در همین جهان به ما فرصت دهند در مورد ان هم خواهیم نوشت

و دیگه تو شکار به ادم ها کمک می کردن و در مقابل حمله حیوانات وحشی دیگه از ادم ها و دیگر حیوانات اهلی ادم ها حفاظت می کردن مثلا در مقابل گرگ های وحشی..........

یعنی در واقع گرگ هایی بودن که شدن پاچه خوار و دستمال کش ادم ها.................به خاطر چی ؟؟ به خاطر دو تا تیکه استخون و گوشت و دنبه...............

در جامعه بشر هم ادم های که از این جور اخلاق ها دارند قطعا ادم های سگ صفتی اند

اون دو تا عکسی که اول نبشته گذاشتم رو هم اضافة کنید به همین نوع ادم ها این ها ادم هایی اند که در عوالم بعدی حتما به صورت سگ ظاهر خواهند شد........شک نداشته باش و یقین بدان........

ولی ما خودمون اخلاق گربه ها و گربه ایزم رو بیشتر ترجیح می دیم که گربه ها رو عموم ملت و در فرهنگ عمومی می گن که این ها بی چشم و رو اند و مثلا غذا بهشون بدی به جای تشکر چنگت می زنن

اولا عرض کنم که اون که گفته گربه رو غذا بهش بدی چنگت می کنه قطع به یقین بدان و آگاه باش حتما حتما یه کرمی به گربه ریخته وگرنه گربه هم مثل خیلی از حیوانات تا کاری به کارش نداشته باشید اون هم مثل انسان ها بیماری روانی نداره که بی خود و بی جهت به شما ازار برسونه تنها موجودات که بی خود و بی جهت به دیگران ازار و اذیت می رسانند موجوداتی اند که از عقل بر خوردار باشند مثل انسان ها یا برخی گونه های میمون ها که از یه مقدار عقلی بر خوردار اند ولو در حد خیلی کم............... تو طبیعت هم دقت کنید تنها موجوداتی که الکی به دیگران ازارو اذیتی می رسانند و به اصطلاح کرم می ریزند آن ها اند

دوما که گربه رو غذا بهش بدی محبتش کنی .................مثل سگ چاپلوس نیست میگه اقا می خایی حال بدی می خای نیکی کنی احسان کنی بکن ولی بی منت و بی چشم داشت..........انتظار داری قربون صدقت برم که بهم غذا دادی گ*ه خوردی..........تره هم برات خورد نمی کنم دم م هم دستت نمی دم همینی که که هست نمی خایی خوش اومدی ..............

ما هم نگفتیم بهت اصلا بیا به ما غذایی بده دُمی هم برا یه تیکه استخون تکون ندادیم دادی دادی ندادی به درک خودمون برا خودمون پیدا میکنیم...............

و اصولا گربه یکی از بهترین خوبی ها و اخلاق های حسنه و نیکش اینه که موجود فرمانبرداری نیست.....................برخلاف سگ

حمالی مفت نمی کنه برا کسی............ادم در عالم های بعدی به صورت گربه ظاهر بشه باز خیلی خیلی خیلی بهتر از اینه که به صورت سگ ظاهر بشه................

ولی........................باز سگ و گربه هر دوشون یه خاصیتی که دارند ...................اگر گرسنه باشند..............فوقش یه صدایی می کنن یه اعتراضی می کنند که اقا غذا به ما بده و ما رو سیر کن فرضا ...............

و وقتی به اونها غذا بدی و سیرشون کنی می رن یه گوشه دنبال کار وزندگی خودشون.............

منتهی مراتب یه سری حیوانات دیگه هستند این ها بر عکس اند...................که اون ها حیواناتی نیستند جز خر سانان و یابو سانان......................

اینها چجوری اند ؟؟؟

این ها هر چی بار بهشون بزنی و پشتشون بار بزاری چی کار می کنن ؟؟؟ می برند............و صداشون هم در ؟؟؟؟

بعد صاحب اون الاغه می گه عجب الاغی خوبی..................این الاغ سختی ها را تحمل خواهد کرد و مقاومت خواهد کرد الاغ من اهل مقاومت است و در مقابل سختی های خم به زانو در نخواهد آورد...................

و هی بار رو اضافة می کنه بر پشت الاغه .................یا یابو هه.......................و صاحب الاغ کی می فهمه که دیگه بسه ؟؟؟؟؟ اونجای که الاغه دیگه می افته می فهمه که مثلا حد نهایت تحمل و توانایی این الاغ مثلا چقدر بوده .............

که اگر بفهمم من و شعورم برسه وقتی قیمت یونجه رو می خان افزایش بدن...........وما داریم پیش خودمان تحلیل و برسی می کنیم ...................... وقتی بنده حقیرِ سراپا تقصیر دارم پیش خودم حساب می کنم که قیمت یونجه تا کجا قراره اخه افزایش پیدا کنه ............

اگر بفهمم و شعورم برسه..............می تونم به اطراف خودم نگاه کنم و جایی که زانو های اجتماع اطرافم داشت از توش صدای خم شدن و شکستن در می امد دقیقا اون جا جایی که در نمودار نرخ یونجه قراره پیک مثبت و قله زده بشه و از اونجا به بعد قراره مثلا نرخ یونجه رو یه نمور بیارند پایینی که زانو های بنده حقیر مثلا کمی قوت بگیره................

اینه که اگر خر شناسی بنده قوی باشه می تونم از همین طریق پیش بینی کنم قیمت آینده یونجه را هم...................

کار نداریم ولی ستوران و چهار پایان یه اخلاق دیگری هم که دارند چیه ؟؟؟؟

اخلاق بدشون اینه که بر عکس بقیه حیوونا که غذاشونو می خورند و سیر می شن می رن یه گوشه می شینن زندگی خودشونو می کنن..........

این ها بر عکس سیر که می شن و یونجا های ناب که می اد زیر دهنشون.................

شروع می کنن به جفتگ پرانی و شلنگ تخته اندازی..................

بعد بهشون می گی خو اخه الاغ .....................جفتک برا چی می پرونی خب ؟؟؟؟ چیت کمه مگه یونجتو بخور دیگه بابا........................

بعد می گن که نه...................یونجه ما باید به برگ های شبدر هم مُزین باشد..................و یونجه ما باید در ظرف های بلوری سِرو شود ....و....این صحبت ها ............

و هر کسی هم بخاد به این ها بگه که بابا این جفتکی که الان داری می پرونی.................صاعقه و تیرش تو طول زمان پخش می شه و نه تنها خودتو بل آیندگان خودتو هم می گیره و در گیر می کنه ها ......................... ولی خب کو گوش شنوا

منتهی مراتب اصولا بنده از حوالی یه سنی به بعد فهمیدم که ......................چی ؟؟ قبلا که جوان تر بودم فکر می کردم باید مزه چلو کباب را به خر ها فهماند که خر ها هم از چشیدن مزه چلو کباب محروم نباشند و نشوند ..........

ولی از یک سنی به بعد فهمیدم که خر................در سیاره زمین تکامل پیدا کرده که یونجه بخورد..................نه دندان هایش و نه دستگاه گوارشش اصلا توانایی خوردن چلو کباب را ندارد................اصلا نمی تواند بخورد چلو کباب را...................

این است که متوجه شدم در دستگاه خلقت زیاد نباید دست ببرم و دخالت کنم................و بخواهم چیز ها را در اکو سیستم و دستگاه خلقت جا به جا کنم بنا به فکر کوتاه و ابلهانه و احمقانه خودم...................

و آگاه ساختن خر ها چیزی نیست جز دخالت در نظام و سیستم هستی و تکامل موجودات................

میلیون ها سال.............عالم طبیعت سازو کار و مکانیزمی را تدارک دیده است که اوشگول ها را حذف کند ...............در طی پروسه تکامل.................و بعد ما می خواستیم برویم دراین ساز و کار دخل و تصرف کنیم